KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16118107

nr 1611 8107

Cecilia Frisendahl

(1922-2014), Sverige

Etsning, Hund. Signerad, numrerad 29/260, daterad -82. Bildmått: 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 34x36 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 april 2024
kl 19:45:11

Cecilia Frisendahl

Läs mer om Cecilia Frisendahl
Friedensreich Hundertwasser